Arnold Schwarzenegger jako Zeus - Tajuplný projekt odhalen!

07.02.2022

Nedávno Arnie sdílel zajímavý plakát, na kterém se nám představil jako řecký bůh Zeus, vládce hromu a blesku. Žádný jiný detail kromě data vydání záhadného projektu, tedy únor tohoto roku, však obrázek neukazoval. Všichni tak okamžitě začali spekulovat nad tím, zda se jedná o nový film či seriál, kdo bude hrát jeho manželku Héru, syna Herkula, anebo jestli náhodou nejde ještě o něco úplně jiného. No, za c je správně.

Kdo se těšil na nový fantastický projekt plný Arnieho svalů a magie, polonahých řeckých bohyň a našlapaných akčních scén, ten teď bude mimořádně zklamán. Celá tahle ,,božská“ záležitost je ve skutečnosti jedna velká, avšak docela vtipná, blamáž společnosti BMW. Jedná se totiž o reklamu na nové elektrické auto. 

"Ani Zeus, slavný řecký bůh blesku, si nemůže být jistý, že jeho jméno nezkomolí obsluha místní kavárny. Zůstaňte naladěni, míří k vám něco elektrického,“ dodává sama automobilka k videu, které najdete na konci článku. Datem přitom odkazuje na jednu z největších událostí pro celou severní Ameriku, tedy Super Bowlu, což je finálový zápas, kterým vrcholí play-off severoamerické National Football League.

Těšit se tak zřejmě můžeme na mnohem více těchto skečů s Arniem v čele a ve své podstatě skutečně dostane takový malinký seriál. Byť asi v jiné podobě, než si kdokoliv představoval. Zajímavostí je, že podobný trik se už v minulosti stal, a to s další akční filmovou legendou - Brucem Willisem. Lidé se tehdy „těšili“ na nové pokračování Smrtonosné pasti, avšak nakonec z toho vylezla reklama na baterie.

Autor článku - Michal Černý